Hosť medzi nami 2

V neziskovej organizácii Facilitas v Košiciach sa v piatok 3.2.2017 uskutočnila beseda s Mgr. Ivanou Štefaničovou a Ing. Michalom Diškantom, osobným trénerom a výživovým poradcom.

Beseda bola dynamická, účastníci neskrývali záujem, o zdravú výživu, pýtali sa na to čo ich zaujímalo z ich vlastného jedálnička, ako zapojiť pohyb, správne sedenie, uvoľňujúce cviky do svojho bežného dňa. Aká je tá správna motivácia a ako vydržať ak sme už vykročili na cestu zmeny a zanechali staré stravovacie návyky a stereotypy či zlozvyky sedavého spôsobu života. Pútavá prezentácia, koláže jedál, cviky na fitlopte nielen naštartovali chuťové poháriky účastníkov, povzbudila ich dušu, ale zároveň ich naštartovala k ambícii urobiť ten dôležitý prvý krok.

Ďalšia z besied "Hosť medzi nami" sa uskutoční 24.3.2017 o 10:00 hod v zariadení Facilitas n.o. Spišské námestie 4, 04012 Košice (v priestoroch Polikliniky nad Jazerom na 2.poschodí). Pozvanie prijala mladá košická skupina The Sages - nominovaní ako Objav roka v Radio Head Awards 2017, ktorí predstavia svoj príbeh, čím žijú, čomu sa venujú, ako sa im darí skĺbiť záľubu, štúdium, prácu a bežný život. S čím sa na svojej ceste skupiny stretávajú, aká je ich motivácia, aké sú ich hodnoty, čo je zdrojom ich energie a v čom by mali byť mladí ľudia opatrní na podobnej ceste životom.

Stretnutia sú verejné, voľne prístupné.

 

 

 

Autor/zdroj: PhDr Monika Piliarová
Zverejnil: Ing. Peter Kupčík
Vytvorené: 23.02.2017 12:21
Upravené: 23.05.2022 09:17

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Basic Information in Help of Ukraine ISO 27001