Fašiangová zábava v Arcuse

Prvý februárový týždeň sa v špecializovanom zariadení a zariadení pre seniorov ARCUS v Košiciach niesol v znamení vyvrcholenia fašiangovej sezóny už tradičnou fašiangovou zábavou, ktorá sa konala v piatok 8. februára 2018.

Priestory veľkej spoločenskej miestnosti sa stali miestnom stretnutia červenej čiapočky a vlka, náčelníka sediaceho býka, perinbaby, kazateľa, Zora pomstiteľa, princeznej z Perzie, pirátov z Karibiku a mnoho ďalších. Plejádu zaujímavých masiek si pozreli prijímatelia služieb zariadenia, ich rodinní príslušníci a zamestnanci zariadenia, ktorí boli svedkami skvelej zábavy. Na stoloch nechýbali tradičné lekvárové šišky a iné dobroty, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou fašiangových slávností. Skvelá atmosféra pohltila aj tých, ktorí sa nestratili vo víre tanca a iba sa zblízka prizerali. Podujatie vyvrcholilo vyhodnotením najkrajších a najoriginálnejších masiek, ktoré získali pekné odmeny.

Fašiangová zábava bola príjemným spestrením každodenného života seniorov žijúcich v zariadení ARCUS a zároveň zavŕšením radovánok pred vstupom do pôstneho predveľkonočného obdobia.

Autor/zdroj: Arcus - špecializované zariadenie a zariadenie pre seniorov
Zverejnil: Ing. Peter Kupčík
Vytvorené: 21.02.2018 10:00
Upravené: 23.05.2022 09:21

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Basic Information in Help of Ukraine ISO 27001