Hlavní kontrolóri Košického samosprávneho kraja

   
Meno, priezvisko funkčné obdobie
Ing. Jozef Hudák od 24.08.2021
Ing. Ľubomír Hudák od 28.08.2014 do 23.08.2021
JUDr. Vojtech Farkaš od 03.09.2002 do 27.08.2014

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: Ing. Ľubomír Hudák
Vytvorené: 25.08.2021 06:00
Upravené: 25.08.2021 08:35

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Savoro palo COVID-19 Tájékoztató oldal a koronavírusról