Pozvánka - Fórum na vyhľadávanie partnerov (online)

Dňa 7. novembra 2023 riadiace štruktúry programu Interreg VI-A NEXT Maďarsko-Slovensko-Rumunsko-Ukrajina v spolupráci s expertmi TESIM organizujú online Fórum na vyhľadávanie partnerov. Cieľom tohto fóra je uľahčiť cezhraničnú spoluprácu pri projektoch financovaných z programu. Organizácie, ktoré majú záujem o prístup k európskemu financovaniu, majú možnosť prezentovať svoje projektové nápady a identifikovať potenciálnych partnerov.

Fórum bude pozostávať z dvoch častí: dopoludňajšia časť bude venovaná priorite 1, ktorá sa zameriava na budovanie odolného a ekologického pohraničného regiónu, a popoludňajšia časť sa bude týkať priority 2 a priority 3, ktoré kladú dôraz na vytvorenie zdravého a atraktívneho pohraničného regiónuspolupracujúceho pohraničného regiónu.

Na podujatie sa záujemcovia môžu prihlásiť prostredníctvom odkazu a zaslať vyplnený formulár projektových zámerov na adresu info@next.huskroua-cbc.net do 1. novembra 2023. Predloženie formuláru projektových zámerov je odporúčané, nie je však povinnou podmienkou účasti na fóre na vyhľadávanie partnerov.

Prihláseným účastníkom bude link na Zoom zaslaný vopred spolu so zásobníkom zozbieraných projektových zámerov. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že pracovným jazykom fóra bude angličtina.

Dokumenty na stiahnutie:

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: Ing. Peter Kupčík
Vytvorené: 26.10.2023 13:58
Upravené: 03.11.2023 14:08

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Basic Information in Help of Ukraine ISO 27001