Cyklistické podujatia

Do práce na bicykli sa bude chodiť aj v tomto roku

       
Piaty ročník celonárodnej kampane Do práce na bicykli vyhlásilo Ministerstvo dopravy a výstavby SR v spolupráci s občianskou cykloiniciatívou Banská Bystrica. Do slovenských miest prichádza s mottom „Odhodlaj sa zmeniť svoj pohľad na cestu do práce!“
 

Sadnite na bicykel a vyrazte s nami po magistrále dolným Zemplínom

       
Vyskúšajte vo štvrtok 21. septembra, ako sa jazdí po Dolnozemplínskej cyklomagistrále, ktorá je súčasťou kostrovej siete cyklotrás v Košickom kraji.
 

Spišských extreme 333

       
Už piaty ročník skvelého podujatia Spišských 333 extreme sa uskutoční v dňoch 21. – 22.7.2017 v regióne Spiša. Organizátormi podujatia je Oblastná organizácia cestovného ruchu Slovenský raj & Spiš. Jedná sa o nonstop preteky určené pre nadšencov horskej (MTB) cyklistiky, ktorí sú odhodlaní zabojovať s prírodou Spiša na bicykli aj na hranici svojich možnosť.
 

Smolnícky MTB maratón

       
Obec Smolník organizuje 15. júla cyklistické podujatie pod názvom "Smolnícky MTB cyklomaratón", ktorý bude pozostávať z dvoch okruhov (20 km a 40 km). Online registrácie je prístupná do 8. júla. Zúčastniť sa môžu okrem dospelých pre ktorých je účastnícky poplatok vo výške 10€ aj deti, ktorých účasť nie je spoplatnená. Pre viac informácií klikni na banner nižšie.
 

36. ročník Rudohorskej 100-vky

       
ŠK Magnezit Ferona Košice organizuje pre všetkých milovníkov prírody a turistiky už 36. ročník Rudohorskej 100-vky z Rožňavy do Košíc.Nonstop horský pochod pre diaľkoplazov a cyklistov sa uskutoční 17. júna 2017.
 

Cyklotúra na Muránsky hrad

       
Klub Slovenských turistov a mesto Dobšiná organizujú v sobotu, 10. júna o cyklotúru na Muránsky hrad. Účastníci budú mať na výber z dvoch, rozdielne náročných trás. Účastnícky poplatok je vo výške 3€.
 
Mestský park Košice

3-2-1 TRIATLON 2016 RUN – BIKE – SWIM (20.10.2016)

       
Zažite večerný triatlon v mestskom parku v centre Košíc!
 
Košice

ŠKODA MTB Singletrack maratón Košice (17.9.2016)

       
Záverečné vyhodnotenie SXCMT + záverečná tombola.
 
Košice

Retro bike fest 2016 (10.9.2016)

       
Bicyklovanie po Hlavnej ulici v Košiciach na RETRO bicykloch ako demonštrácia športu a zdravotného štýlu.
 
Hrabušice - Podlesok

ŠKODA Slovenský raj (3.9.2016)

       
Súčasť súťaže o Slovenský pohár.
 
Hrabušice - Podlesok

Bike Open Tour

       
Obec Hrabušice, Škoda Slovenský raj a Slovenská agentúra pre cestovný ruch spoluorganizujú pretek horských bicyklov pod názvom "Bike Open Tour", ktorý sa bude konať 3. septembra v obci Hrabušike v lokalite Podlesok.
 
Spišská Nová Ves

Dni cyklistiky na Spiši 2016

       
Pod patronátom mesta Spišská Nová Ves sa od 03. do 04. septembra uskutočnia "Dni cyklistiky na Spiši 2016". Pôjde už o 44. ročník časovky do vrchu – Slovenský pohár a 61. ročník kritéria “O štít mesta Spišská Nová Ves”.
 

Seminár o tom, ako sa budujú cyklistické komunikácie

       
Ako sa budujú cyklistické komunikácie a tzv. singletrackové cyklistické trate priblíži seminár „Cyklistická infraštruktúra”, ktorý bude konať v Košiciach v dňoch 17. - 18. augusta 2016. Seminár je súčasťou projektu „Bicyklom aj za hranice“, ktorý je financovaný z grantu Nórskeho kráľovstva prostredníctvom Nórskeho finančného mechanizmu a spolufinancovaný zo štátneho rozpočtu SR.
 
Košice

IX: Košické hornádske mosty a mostíky

       
Klub rodinnej cyklistiky organizuje cyklistické podujatie, ktoré sa uskutoční 8. mája 2016. Trasa povedie okolo Hornádu - cez, popod a okolo všetkých mostov od Aničky až po Jazero.
 

Do práce na bicykli aj tri tímy KSK

       
Do tretieho ročníka celoslovenskej kampane na podporu nemotorovej dopravy Do práce na bicykli 2016 sa zapojili aj tri tímy s deviatimi zamestnancami Úradu Košického samosprávneho kraja. Je medzi nimi osem mužov a jedna žena.
 
Strana: [1]  [2]  [3] 

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil:
Vytvorené: 16.06.2015 11:14
Upravené: 13.01.2016 09:27

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Basic Information in Help of Ukraine ISO 27001