Zdravotná dokumentácia

Zdravotná dokumentácia je neoddeliteľnou súčasťou poskytovania zdravotnej starostlivosti. Predstavuje súbor údajov o zdravotnom stave osoby, o  zdravotnej starostlivosti a o službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti tejto osobe. Postup pri prevzatí a odovzdaní zdravotnej dokumentácie nájdete tu.

Zdravotná dokumentácia uložená v archíve KSK.
Zdravotná dokumentácia prevzatá lekárom KSK a odovzdaná novému/inému PZS.

01.02.2024 Michalovce

MEDIPRAKTIK Michalovce s.r.o., všeobecná ambulancia pre dospelých

       
Zdravotná dokumentácia poskytovateľa zdravotnej starostlivosti MEDIPRAKTIK Michalovce s.r.o., všeobecná ambulancia pre dospelých, Nám. Osloboditeľov 25, Michalovce, bola z dôvodu zrušenia povolení na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia pôvodne prevzatá lekárom samosprávneho kraja do úschovy.
 
01.02.2024 Trebišov

MUDr. Michal Bodrog, ambulancia zubného lekárstva

       
Zdravotná dokumentácia poskytovateľa zdravotnej starostlivosti MUDr. Michal Bodrog, ambulancia zubného lekárstva, Slov. Nár. Povstania 76, Trebišov, bola z dôvodu zrušenia povolení na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia pôvodne prevzatá lekárom samosprávneho kraja do úschovy.
 
01.02.2024 Cejkov

VEBA MEDIK, s.r.o., všeobecná ambulancia pre dospelých

       
Zdravotná dokumentácia poskytovateľa zdravotnej starostlivosti VEBA MEDIK, s.r.o., všeobecná ambulancia pre dospelých, Cejkov 11, Cejkov, bola z dôvodu zrušenia povolení na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia pôvodne prevzatá lekárom samosprávneho kraja do úschovy.
 
01.02.2024 Košice

LSK PLUS s.r.o., všeobecná ambulancia pre deti a dorast

       
Zdravotná dokumentácia poskytovateľa zdravotnej starostlivosti LSK PLUS s.r.o., všeobecná ambulancia pre deti a dorast, Maršala Koneva 1, Košice a Spišské Námestie 4, Košice, bola z dôvodu zrušenia povolení na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia pôvodne prevzatá lekárom samosprávneho kraja do úschovy.
 
01.02.2024 Štítnik

MUDr. Peter Kožár, všeobecná ambulancia pre dospelých

       
Zdravotná dokumentácia poskytovateľa zdravotnej starostlivosti MUDr. Peter Kožár, všeobecná ambulancia pre dospelých, Ochtinská 5, Štítnik, bola z dôvodu zrušenia povolení na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia pôvodne prevzatá lekárom samosprávneho kraja do úschovy.
 
Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10] 

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: Ing. Peter Kupčík
Vytvorené: 26.10.2016 09:10
Upravené: 01.02.2024 15:56

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Basic Information in Help of Ukraine ISO 27001