Voľné ambulancie

Voľnými ambulanciami sa rozumejú priestory, v ktorých sa ukončuje, resp. došlo k ukončeniu poskytovania zdravotnej starostlivosti a sú vhodné na ďalšie využívanie v oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti pre pacientov.

02.06.2021 Krásnohorské Podhradie

zubná ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2022 plánuje ukončiť činnosť poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore zubné lekárstvo a preto hľadáme nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre zubnú ambulanciu s miestom výkonu Krásnohorské Podhradie. V prípade záujmu prosím kontaktujte pracovníkov Oddelenia zdravotníctva.
 
01.06.2021 Nálepkovo

všeobecná ambulancia pre dospelých

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.6.2021 do odvolania, hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých s miestom výkonu: Nálepkovo okr. Gelnica. Možnosť trvalého, resp. čiastočného pracovného pomeru. Možnosť prevzatia obvodu. Možnosť rezidentskej praxe pre absolventa. Prípade záujmu, prosím kontaktuje pracovníkov Oddelenia zdravotníctva KSK.
 
01.02.2021 Michalovce

endokrinologická ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2021 ukončil činnosť poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore endokrinológia a preto hľadáme nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre endokrinologickú ambulanciu s miestom výkonu Michalovce. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
01.02.2021 Košice

endokrinologická ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2021 ukončil činnosť poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore endokrinológia a preto hľadáme nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre endokrinologickú ambulanciu s miestom výkonu Košice. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
01.02.2021 Košice

otorynolaringologická ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2021 ukončili činnosť dvaja poskytovatelia zdravotnej starostlivosti v odbore otorynolaringológia a preto hľadáme nových poskytovateľov ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre otorynolaringologické ambulancie s miestami výkonu Košice. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
Strana: [1]  [2] 

Archív oznamov o voľných ambulanciách

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: PhDr. Peter Dringuš
Vytvorené: 26.10.2016 09:00
Upravené: 01.04.2019 09:52

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Savoro palo COVID-19 Tájékoztató oldal a koronavírusról