Voľné ambulancie

Voľnými ambulanciami sa rozumejú priestory, v ktorých sa ukončuje, resp. došlo k ukončeniu poskytovania zdravotnej starostlivosti a sú vhodné na ďalšie využívanie v oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti pre pacientov.

26.05.2020 Krásnohorské Podhradie

ambulancia všeobecného lekára pre dospelých

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2021 hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých s miestom výkonu Krásnohorské Podhradie. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
21.02.2020 Bohdanovce

zubná ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti (lekára) pre zubnú ambulanciu s miestom výkonu Bohdanovce, okres Košice-okolie. V prípade záujmu prosím kontaktujte ihneď lekára samosprávneho kraja alebo oddelenie zdravotníctva.
 
23.12.2019 Čaňa

gynekologicko-pôrodnícka ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.2.2020 hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre gynekologicko-pôrodnícku ambulanciu s miestom výkonu Čaňa, Košice-okolie. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 

Archív oznamov o voľných ambulanciách

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: PhDr. Peter Dringuš
Vytvorené: 26.10.2016 09:00
Upravené: 01.04.2019 09:52

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Savoro palo COVID-19 Tájékoztató oldal a koronavírusról