Voľné ambulancie

Voľnými ambulanciami sa rozumejú priestory, v ktorých sa ukončuje, resp. došlo k ukončeniu poskytovania zdravotnej starostlivosti a sú vhodné na ďalšie využívanie v oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti pre pacientov.

24.02.2023 Moldava nad Bodvou

ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.9.2023 hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu všeobecného lekára pre deti a dorast s miestom výkonu Moldava nad Bodvou, z dôvodu ukončenia činnosti pôvodného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti. V prípade záujmu prosím kontaktujte peter.dringus@vucke.sk.
 
07.02.2023 Rožňava

ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.4.2023 hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu všeobecného lekára pre deti a dorast s miestom výkonu Rožňava, z dôvodu ukončenia činnosti pôvodného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti. V prípade záujmu prosím kontaktujte peter.dringus@vucke.sk.
 
25.07.2022 Košice

ambulancia klinickej imunológie a alergológie

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2023 hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu klinickej imunológie a alergológie s miestom výkonu Košice, z dôvodu ukončenia činnosti pôvodného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti. V prípade záujmu prosím kontaktujte peter.dringus@vucke.sk.
 
11.05.2022 Košice

pneumologicko-ftizeologická ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.6.2022 hľadáme nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre pneumologicko-ftizeologickú ambulanciu s miestom výkonu Košice, z dôvodu dočasného pozastavenia činnosti pôvodného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti. V prípade záujmu prosím kontaktujte peter.dringus@vucke.sk.
 
01.06.2021 Nálepkovo

všeobecná ambulancia pre dospelých

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.6.2021 do odvolania, hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých s miestom výkonu: Nálepkovo okr. Gelnica. Možnosť trvalého, resp. čiastočného pracovného pomeru. Možnosť prevzatia obvodu. Možnosť rezidentskej praxe pre absolventa. Prípade záujmu, prosím kontaktuje pracovníkov Oddelenia zdravotníctva KSK.
 

Archív oznamov o voľných ambulanciách

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: Ing. Peter Kupčík
Vytvorené: 26.10.2016 09:00
Upravené: 23.05.2022 09:32

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Інформація на допомогу Україні Basic Information in Help of Ukraine