Voľné ambulancie

Voľnými ambulanciami sa rozumejú priestory, v ktorých sa ukončuje, resp. došlo k ukončeniu poskytovania zdravotnej starostlivosti a sú vhodné na ďalšie využívanie v oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti pre pacientov.

01.02.2021 Michalovce

endokrinologická ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2021 ukončil činnosť poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore endokrinológia a preto hľadáme nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre endokrinologickú ambulanciu s miestom výkonu Michalovce. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
01.02.2021 Košice

endokrinologická ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2021 ukončil činnosť poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore endokrinológia a preto hľadáme nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre endokrinologickú ambulanciu s miestom výkonu Košice. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
01.02.2021 Košice

otorynolaringologická ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2021 ukončili činnosť dvaja poskytovatelia zdravotnej starostlivosti v odbore otorynolaringológia a preto hľadáme nových poskytovateľov ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre otorynolaringologické ambulancie s miestami výkonu Košice. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
08.10.2020 Smolník, Prakovce

ambulancia všeobecného lekára pre dospelých

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2021, resp. od 1.3.2021 hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých s miestami výkonu: Smolník, Prakovce. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
25.08.2020 Trebišov

ambulancia klinickej imunológie a alergológie

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2021 hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu klinickej imunológie a alergológie s miestom výkonu Trebišov. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
Strana: [1]  [2] 

Archív oznamov o voľných ambulanciách

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: PhDr. Peter Dringuš
Vytvorené: 26.10.2016 09:00
Upravené: 01.04.2019 09:52

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Savoro palo COVID-19 Tájékoztató oldal a koronavírusról