Viem, odkiaľ som?! – kvíz o Košickom kraji

Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Košický kraj pripravuje pilotný kvíz o Košickom kraji. Uskutoční sa v stredu 3. augusta 2016 o 19,00 hodine na nádvorí Barkóczyho paláca na Hlavnej 48 v Košiciach. Záujemcovia o kvíz sa musia registrovať na e-mailovej adrese kviz@kosiceregion.com. Registrácia a samotná účasť na kvíze nie je spoplatnená.

V kvíze o Košickom kraji budú súťažiť 2 až 6 členné tímy v piatich rôznych tematických kolách, každé kolo bude mať 10 otázok. Odmenené budú prvé tri tímy s najvyšším počtom bodov. Vyhrať môžete vstupenky na kultúrne podujatia v regióne, vstupenky na športovú, relaxačnú či zážitkovú rekreáciu v regióne Košického kraja.

„Kvízovanie je v súčasnosti obľúbená a rozšírená spoločenská zábava, ktorá je prepojením priateľských stretnutí, súťaživosti, zábavy a veľmi ľahkej formy šírenia informácii o regióne, v ktorom žijeme. Kvíz „Viem odkiaľ som?!“ prináša originálnosť vo svojom obsahu, tematicky bude zameraný na geografické, historické, kultúrne zaujímavosti a pozoruhodnosti kraja. Kvíz by mohol byť motiváciou k návšteve miest, pamiatok, prírodných úkazov spomínaných v súťažných kolách. Spoliehame sa na prirodzenú ľudskú zvedavosť, na impulz ľudí získať viac informácii, premeniť ich neskôr do cestovateľských zážitkov, reprodukovať ich ďalej. Veríme, že milo prekvapíme každého z účastníkov a odnesú si od nás okrem výhier aj chuť a inšpiráciu naplánovať si výlet v našom regióne,“ hovorí Miroslava Šeregová Hnatková z KOCR Košický kraj.

V prípade, že o takúto aktivitu bude mať verejnosť záujem, KOCR v jej organizovaní bude pokračovať pravdepodobne v mesačných intervaloch.

 

 

 

 

 

Autor/zdroj: Katarína Jantošovičová/KOCR
Zverejnil: Jozef Andrejko
Vytvorené: 28.07.2016 10:30
Upravené: 20.12.2021 17:08

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Basic Information in Help of Ukraine ISO 27001