Tour de Tokaj

Spojenie cyklotúry a bežeckých pretekov s vytýčenými trasami cez malebné vinohrady na území obce Malá Tŕňa – Výhliadková veža Tokaj je cieľom akcie, ktorá sa uskutoční v sobotu 16. apríla 2016. Športové schopnosti si môžete otestovať v čase od 11,00 hodiny na podujatí, ktoré organizuje Združenie Tokajská Vínna cesta a agentúra Eventeam.

Staňte sa účastníkom tohto podujatia a zabojujte o zlaté tokajské medaile v súťažných kategóriách BABY – beh na 1 km a RUN – beh na 5 a 10 km, cyklotúra do 20 km. Pre návštevníkov, ktorých okrem zlatej medaile na krku poteší aj zlatý tokajský mok v hrdle, je pripravená kategória RUN & WINE, ktorá bude kombináciou behu a vínnej degustácie za zvýhodnenú cenu. Ak nie ste nadšencom vytrvalostných pretekov, ale láka Vás príroda vinohradníckej oblasti, obujte sa do „túlavých topánok“ a nechajte sa uniesť rozprávkovými prechádzkami vinohradmi a okolitou prírodou. Jedinečná príroda regiónu a úchvatné scenérie rozsiahlych vinohradov sa touto akciou stanú miestom prvého športového podujatia realizovaného vo Vinohradníckej oblasti Tokaj a zároveň miestom slávnostného otvorenia turistickej sezóny na novovytvorených tokajských cyklotrasách.

Tour de Tokaj bude jedinečným športovým dňom. Veď na stupienok víťazov sa dostanete už len samotnou návštevou regiónu Tokaj.

Viac informácií na www.tokajregion.sk

Autor/zdroj: Združenie Tokajská Vínna cesta
Zverejnil: Jozef Andrejko
Vytvorené: 13.04.2016 08:00
Upravené: 20.12.2021 16:56

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Basic Information in Help of Ukraine ISO 27001