Životopis predsedu KSK

JUDr. Zdenko Trebuľa

Narodený: 29. septembra 1955 v Martine
Stav: ženatý, 2 deti
Vzdelanie: 1978 Univerzita P.J. Šafárika v Košiciach, Právnická fakulta
1974 Stredná priemyselná škola elektrotechnická v Košiciach
Pracovné pôsobenie:
2006 Predseda Košického samosprávneho kraja (9.1.2006)
1999 - 2005 Primátor mesta Košice (28.11.1999-15.12.2005)
1999 Námestník primátora mesta Košice (11.1.1999)
1996 - 1998 Advokát
1991 - 1996 Advokátsky koncipient
1990 - 1991 Živnostník
1986 - 1990 Politický pracovník
1981 - 1986 Obvodný národný výbor Košice IV - vedúci odboru, tajomník
1979 - 1981 Právnik, VSŽ Košice
1978 - 1979 Referent, VSS Košice
Politická príslušnosť: SMER – Sociálna demokracia

 

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil:
Vytvorené: 28.09.2012 13:26
Upravené: 25.09.2015 10:25

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Most cez Ružín Dobrovoľníctvo