KSK proti „šmejdom“ spolupracuje aj s obcami

Vďaka úzkej spolupráci Košický samosprávny kraj a Okresný úrad Košice spolu s obcami Budimír a Ploské usporiadali v stredu 6. novembra stretnutia s občanmi, kde ich varovali pred obchodnými praktikami „šmejdov“.

Osveta v obciachZamestnanci Košického samosprávneho kraja a Okresného úradu Košice na obecných úradoch v Budmíri a v Ploskom vysvetľovali občanom, ako sa nestať obeťou nekalých obchodných praktík („šmejdov“), prípadne na koho sa obrátiť pokiaľ sa už stihli stať ich obeťou. Osvetu šírili Peter Nemec z právneho odboru Úradu KSK a Martina Pastorová z Okresného úradu Košice.Distribuovali brožúrky s radami ako sa chrániť, stretli so starostami obcí, aby si vymenili skúsenosti týkajúce sa tejto problematiky, ale zúčastnili sa aj osobných rozhovorov s občanmi, ktorí už prišli do styku so „šmejdami“ a poskytli im poradenstvo.

 

PoradenstvoV prípade záujmu o zorganizovanie podobného stretnutia neváhajte kontaktovať JUDr. Petra Nemca z právneho odboru Úradu KSK alebo PhDr. Martinu Pastorovú z OÚ Košice.

 

Autor/zdroj: Viktor Klik
Zverejnil:
Vytvorené: 07.11.2013 06:00
Upravené: 08.11.2013 14:01

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Knihy na dosah Informačno-poradenské centrum pre Európske štrukturálne a investičné fondy