1. volebné obdobie

Galéria poslancov

Poslanci KSK za 1. volebné obdobie (2001 - 2005)
Foto Meno Volebný obvod Kandidoval(a) za Funkcia
JUDr. Margita Adamčíková JUDr. Margita Adamčíková Košice II HZDS, SDĽ, SOP Členka mandátovej a dopravnej komisie
Doc. Ing. Alexander Albert, PhD. Doc. Ing. Alexander Albert, PhD. Košice I SMK-MKP, SDKÚ, SMER Predseda školskej komisie
Ing. Edita Angyalová Ing. Edita Angyalová Košice okolie SMK-MKP, SDKÚ, SMER Členka finančnej komisie
MUDr. Eva Antónyová MUDr. Eva Antónyová Košice III nezávislá Členka zdravotnej komisie
Ing. Peter Bajus Ing. Peter Bajus Košice I ANO, DS, KDH Člen mandátovej komisie a komisie cestovného ruchu a cezhraničnej spolupráce
Mgr. Barnabás Bajusz Mgr. Barnabás Bajusz Trebišov SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen kultúrnej komisie
PaedDr. Viktor Baláž PaedDr. Viktor Baláž Rožňava nezávislý Člen školskej komisie
Ing. Ladislav Bartók Ing. Ladislav Bartók Košice okolie SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen sociálnej komisie
Mgr. Michal Bartoš Mgr. Michal Bartoš Spišská Nová Ves ANO, DS, KDH Člen školskej komisie
RSDr. Juraj Beňa RSDr. Juraj Beňa Spišská Nová Ves HZDS, SDĽ, SOP Člen komisie cestovného ruchu a cezhraničnej spolupráce
MUDr. Marián Biľo MUDr. Marián Biľo Michalovce ANO, DS, KDH Predseda zdravotnej komisie a člen komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných činiteľov
Ing. Jozef Bobík Ing. Jozef Bobík Michalovce nezávislý Člen komisie regionálneho rozvoja
PaedDr. Tibor Bodnár PaedDr. Tibor Bodnár Michalovce SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen komisie regionálneho rozvoja
PhDr. Eva Bombová PhDr. Eva Bombová Košice II SDKÚ, SMER, SMK-MKP Predsedníčka komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných činiteľov a členka kultúrnej komisie
Ing. Jenö Csoltkó Ing. Jenö Csoltkó Košice okolie SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen finančnej komisie
Ing. Stanislav Čurný Ing. Stanislav Čurný Spišská Nová Ves HZDS, SDĽ, SOP Člen sociálnej komisie a komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných činiteľov
Ing. Dušan Daniel Ing. Dušan Daniel Gelnica ANO, DS, KDH Člen komisie regionálneho rozvoja
Ing. Marián Dittrich Ing. Marián Dittrich Košice I ANO, DS, KDH Predseda sociálnej  komisie a člen komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných činiteľov
Ing. Jozef Drábik Ing. Jozef Drábik Košice IV HZDS, SDĽ, SOP Člen komisie regionálneho rozvoja
Ing. Emil Ďurovčík Ing. Emil Ďurovčík Michalovce HZDS, SDĽ, SOP Člen finančnej komisie
Ing. Pavol Džurina Ing. Pavol Džurina Sobrance HZDS, SDĽ, SOP Člen komisie cestovného ruchu a cezhraničnej spolupráce a komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných činiteľov
Ing. Zoltán Erdélyi Ing. Zoltán Erdélyi Trebišov SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen komisie územného plánovania a životného prostredia
Ing. Boris Farkašovský Ing. Boris Farkašovský Košice IV HZDS, SDĽ, SOP Člen finančnej komisie
Nastúpil ako náhradník za p. Kočiša, ktorý sa vzdal mandátu
František Feke František Feke Trebišov SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen dopravnej komisie
Ing. Jozef Filas Ing. Jozef Filas Košice I HZDS, SDĽ, SOP Člen dopravnej komisie
MUDr. Mária Grüllingová MUDr. Mária Grüllingová Košice II HZDS, SDĽ, SOP Členka zdravotnej komisie
Mgr. Iveta Henzélyová Mgr. Iveta Henzélyová Košice IV ANO, DS, KDH Členka mandátovej a školskej komisie
JUDr. Jaroslav Hlinka JUDr. Jaroslav Hlinka Košice IV nezávislý Predseda mandátovej a člen finančnej komisie
Ing. Michal Iľko Ing. Michal Iľko Trebišov SDKÚ, SMER, SMK-MKP Podpredseda Košického samosprávneho kraja a člen komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných činiteľov
Ing. Ladislav Iván Ing. Ladislav Iván Košice-okolie SDKÚ, SMER, SMK-MKP Predseda komisie regionálneho rozvoja
Ing. Emil Kočiš Ing. Emil Kočiš Košice IV ANO, DS, KDH 5. apríla 2005 sa vzdal mandátu poslanca
JUDr. Michal Komara, PhD. JUDr. Michal Komara, PhD. Spišská Nová Ves nezávislý Člen mandátovej a sociálnej komisie
Mgr. Gabriel Kovács Mgr. Gabriel Kovács Trebišov SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen školskej komisie
MUDr. Pavol Kuchta MUDr. Pavol Kuchta Michalovce nezávislý Člen zdravotnej komisie
Ing. Ladislav Lumtzer Ing. Ladislav Lumtzer Košice III nezávislý Predseda dopravnej komisie
PhDr. Jarmila Michalovová PhDr. Jarmila Michalovová Gelnica HZDS, SDĽ, SOP Členka sociálnej komisie
Ing. Karol Mitrík Ing. Karol Mitrík Spišská Nová Ves SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen komisie cestovného ruchu a cezhraničnej spolupráce
PhDr. Pavol Mutafov PhDr. Pavol Mutafov Košice II SDSS Člen školskej komisie
MUDr. Ján Mydlo MUDr. Ján Mydlo Michalovce HZDS, SDĽ, SOP Člen zdravotnej komisie a komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných činiteľov
MUDr. Viliam Novotný MUDr. Viliam Novotný Košice II SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen zdravotnej komisie
Mgr. František Petrík Mgr. František Petrík Trebišov SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen komisie regionálneho rozvoja
Ing. Dušan Poľacký Ing. Dušan Poľacký Trebišov HZDS, SDĽ, SOP Člen finančnej komisie
Ing. Peter Prékop Ing. Peter Prékop Rožňava SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen zdravotnej komisie
Daniel Rusnák Daniel Rusnák Košice II ANO, DS, KDH Predseda komisie územného plánovania a životného prostredia a člen komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných činiteľov
PhDr. Miroslav Semeš, PhD. PhDr. Miroslav Semeš, PhD. Spišská Nová Ves HZDS, SDĽ, SOP Člen školskej komisie
Ing. Július Slovák Ing. Július Slovák Rožňava SDKÚ, SMER, SMK-MKP Predseda komisie regionálneho rozvoja
Ing. Štefan Staško Ing. Štefan Staško Sobrance nezávislý Člen komisie územného plánovania a životného prostredia
Ing. Ján Süli Ing. Ján Süli Košice I SMK-MKP, SDKÚ, SMER Predseda finančnej komisie a člen komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných činiteľov
Alexander Szaniszló Alexander Szaniszló Košice okolie SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen komisie regionálneho rozvoja
Ing. Ján Szöllös Ing. Ján Szöllös Rožňava SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen komisie regionálneho rozvoja
Mgr. Gejza Szunyog Mgr. Gejza Szunyog Trebišov SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen finančnej komisie
Ing. Milan Tóth Ing. Milan Tóth Košice okolie ANO, DS, KDH Člen komisie regionálneho rozvoja
Imrich Varga Imrich Varga Michalovce SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen komisie územného plánovania a životného prostredia
János Vasík János Vasík Rožňava SDKÚ, SMER, SMK-MKP Predseda kultúrnej komisie
PhDr. Ján Volný, PhD. PhDr. Ján Volný, PhD. Spišská Nová Ves HZDS, SDĽ, SOP Člen kultúrnej komisie
Viliam Záhorčák Viliam Záhorčák Michalovce HZDS, SDĽ, SOP Člen školskej komisie
Ing. István Zachariaš Ing. István Zachariaš Košice-okolie SDKÚ, SMER, SMK-MKP Predseda komisie cestovného ruchu a cezhraničnej spolupráce
Imrich Zborai Imrich Zborai Košice-okolie SDKÚ, SMER, SMK-MKP Člen komisie územného plánovania a životného prostredia a komisie na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných činiteľov

 

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: Ing. Peter Kupčík
Vytvorené: 11.12.2013 17:04
Upravené: 16.01.2014 08:42