Komisia územného plánovania a životného prostredia

Predseda: JUDr. Mgr. Ladislav Rovinský

Členovia komisie:

poslanci neposlanci
Ing. Viktor Dulina - člen od 29.04.2019 PhDr. Peter Derevjaník, PhD. - člen do 26.10.2020
MUDr. Iveta Fulková - členka do 29.04.2019 Ing. Tomáš Dražil, PhD.
JUDr. Jaroslav Hlinka JUDr. Jozef Harajdič
Ing. Michal Kravčík, CSc. Lukáš Jánošík
MUDr. Pavol Kuchta, MPH. - člen od 26.09.2019 Bc. Dominik Karaffa
MUDr. Renáta Lenártová, PhD. Norbert Krušinský
György Nagy Ing. arch. Jozef Kubovčík
Ing. František Petro Stanislav Lukačka - člen od 26.10.2020
Ing. Jaroslav Polaček Ing. Milan Michalič
Ing. Róbert Puci - člen do 26.08.2019 Mgr. Vladimír Nagy
PaedDr. Jana Skokanová Ing. Milan Papcun
RNDr. Martin Smrčo František Tomko
Ing. Štefan Staško Ing. Slavomír Zubriczky
Roland Szabó  

 

 

Tajomníčka | Ing. Ľudmila Sekeráková
E-mail: ludmila.sekerakova@vucke.sk
Telefón: 055 6196 654
 

Uskutočnené rokovania a akcie komisie

Rok 2021

Rok 2020

Rok 2019

Rok 2018

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: Mária Rogozinská
Vytvorené: 19.03.2018 09:35
Upravené: 08.01.2021 14:01

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Savoro palo COVID-19 Tájékoztató oldal a koronavírusról