Stredisko krízovej intervencie s novým webom

Nové internetové sídlo Strediska krízovej intervencie vzniklo bezplatne vďaka spolupráci s jeho zriaďovateľom, ktorým je Košický samosprávny kraj.

V dnešnej dobe je nevyhnutnosťou pre každú organizáciu mať webovú stránku, ktorá by poskytovala prehľadné informácie o jej činnosti. V záujme skvalitnenia poskytovaných služieb Stredisko krízovej intervencie nahradilo svoju starú webovú stránku novou, ktorá by plnila túto úlohu. Jej návštevník sa dozvie novinky súvisiace s činnosťou strediska, ale aj všetky potrebné informácie súvisiace s podávaním žiadostí o poskytovanie služieb, vrátane kontaktov na zamestnancov, či fotogalériu z podujatí a aktivít.

Nová webstránka pritom zachováva grafický vizuál strediska a bola vytvorená bez dodatočných nákladov. Umožnila to služba, ktorú svojim zariadeniam poskytuje Košický samosprávny kraj a ktorú už predtým využila Správa majetku KSK. V rámci ním používanej štruktúry webovej stránky je možné vytvoriť sesterské weby podobné štruktúrou a dizajnom, ale vizuálne odlišné. Nové webové sídlo Strediska krízovej intervencie nájdete na adrese: ski.vucke.sk.

Autor/zdroj: Viktor Klik
Zverejnil: Ing. Peter Kupčík
Vytvorené: 07.03.2014 06:00
Upravené: 09.03.2017 11:28

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Basic Information in Help of Ukraine ISO 27001