Úrad Košického samosprávneho kraja, Námestie Maratónu mieru 1, 042 66 Košice www.vucke.sk

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na pôvodnú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

Doprava v roku 2020

Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Zoznam sekcií; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.

Pokračovanie obsahu:

21.12.2020 Kysak

Košický samosprávny kraj ukončil búracie práce na moste medzi Kysakom a Veľkou Lodinou

       
Stavenisko je pripravené na odovzdanie Okresnému úradu Košice-okolie, ktorý bude osádzať dočasné premostenie poskytnuté Správou štátnych hmotných rezerv SR.
 
21.12.2020 Košice

Cestovanie prímestskou dopravou na východe Slovenska počas Vianoc

       
Prímestské autobusové spoje na východnom Slovensku budú počas blížiacich sa vianočných sviatkov jazdiť v prázdninovom aj sviatočnom režime. So zmenami treba rátať už od pondelka 21. decembra.
 
18.12.2020 Košice

Košický samosprávny kraj sa pridáva k iniciatíve k dostavbe diaľnice z Ukrajiny až do Košíc

       
Iniciatíva má za cieľ apelovať na vládu, aby dobudovala začiatok diaľnice D1, ktorá vedie zo štátnej hranice s Ukrajinou až po hlavné mesto.
 
16.12.2020 Strážske

Na moste v Krivošťanoch prebiehajú dokončovacie práce

       
Most nad riekou Laborec medzi Strážskym a jeho časťou Krivošťany od polovice októbra slúži vodičom osobných aj nákladných áut. V záujme bezpečnosti Kraj dopĺňa aj osádzanie chýbajúceho zábradlia pred a za mostom.
 
16.12.2020 Michalovce

Výstavba autobusovej stanice v Michalovciach je už ukončená

       
Cestujúci prímestskou autobusovou dopravou v Michalovciach sa môžu tešiť na vyšší komfort cestovania, ktorý im zabezpečia nielen nové autobusy, ale aj nová autobusová stanica. Zmluvný autobusový dopravca Košického samosprávneho kraja, spoločnosť ARRIVA Michalovce, začal s jej budovaním na jar tohto roka. Na výstavbu prestupného terminálu s príslušným informačným systémom získala ARRIVA nenávratný finančný príspevok z Integrovaného regionálneho operačného programu (IROP). Dnes bola výstavba novej autobusovej stanice ukončená a za účasti predsedu Košického samosprávneho kraja oficiálne odovzdaná stavebníkovi – spoločnosti ARRIVA Michalovce, a.s.
 
10.12.2020 Košice

Zo soboty na nedeľu sa v Košickom kraji zmenia cestovné poriadky

       
Zmeny začnú platiť od nedele 13. decembra. Cestujúci by si mali skontrolovať zvyčajné odchody vlakov a autobusov. Ich aktuálnu podobu je možné nájsť na www.cp.sk.
 
Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13] 

 

Koniec obsahu.


ZOZNAM SEKCII:

VYHLADAVANIE NA WEB SIDLE:

Hľadať


PÄTIČKA:

Copyright © 2009-2022 Košický samosprávny kraj. Všetky práva vyhradené.
Stránky generuje redakčný systém WebJET.

Koniec stránky.