Úrad Košického samosprávneho kraja, Námestie Maratónu mieru 1, 042 66 Košice www.vucke.sk

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na pôvodnú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

Školstvo v roku 2013

Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Zoznam sekcií; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.

Pokračovanie obsahu:

13.12.2013

Technickej akadémii na Spiši pribudnú dve nové pracoviská

       
Dve nové pracoviská – laboratórium elektroniky a špecializovanú učebňu počítačových sietí - otvára v utorok 17. decembra 2013 pre vzdelávanie svojich žiakov Technická akadémia na Hviezdoslavovej ulici v Spišskej Novej Vsi. Obe sa stanú súčasťou rozsiahleho Centra odborného vzdelávania, ktoré na škole funguje od roku 2009.
 
12.12.2013

Striebornú medailu z medzinárodnej fyzikálnej olympiády má Košičan

       
Striebornú medailu z medzinárodnej fyzikálnej olympiády v Rusku získal študent Gymnázia na Poštovej ulici v Košiciach Patrik Turzák.
 
12.12.2013

Spoločne v Európe

       
Košický samosprávny kraj pozýva žiakov vyšších ročníkov základných a žiakov stredných škôl k účasti v súťaži Spoločne v Európe, ktorú organizuje KSK v spolupráci s Ministerstvom vnútra a Ministerstvom kultúry, mládeže a športu spolkovej krajiny Bádensko - Wurttembergsko.
 
02.12.2013

Deň otvorených dverí v SOŠ Prakovce

       
Opäť po roku sa v piatok 29. novembra 2013 v Strednej odbornej škole v Prakovciach otvorili brány pre žiakov končiacich ročníkov základných škôl regiónu, ich rodičov i pedagógov, pretože sa konal Deň otvorených dverí.
 
28.11.2013

Ocenenie pre najlepších študentov z celého kraja

       
Pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva získalo ocenenie 35 študentov a dva kolektívy zo stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Košického samosprávneho kraja.
 
19.11.2013

Stanoviská KSK k zmenám v sieti škôl a školských zariadení SR

       
Oznámenie v súvislosti so zasadnutím Územnej školskej rady a Krajskej rady pre odborné vzdelávanie a prípravu pri Košickom samosprávnom kraji.
 
Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6] 

 

Koniec obsahu.


ZOZNAM SEKCII:

VYHLADAVANIE NA WEB SIDLE:

Hľadať


PÄTIČKA:

Copyright © 2009-2022 Košický samosprávny kraj. Všetky práva vyhradené.
Stránky generuje redakčný systém WebJET.

Koniec stránky.