Úrad Košického samosprávneho kraja, Námestie Maratónu mieru 1, 042 66 Košice www.vucke.sk

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na pôvodnú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

Archív oznamov o voľných ambulanciách

Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Zoznam sekcií; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.

Pokračovanie obsahu:

28.04.2022 Spišská Nová Ves

ambulancia diabetológie a porúch látkovej premeny a výživy

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.5.2022 hľadáme nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu diabetológie a porúch látkovej premeny a výživy s miestom výkonu Spišská Nová Ves. K 30.4.2022 ukončil činnosť poskytovateľ zdravotnej starostlivosti. V prípade záujmu prosím kontaktujte peter.dringus@vucke.sk.
 
12.11.2021 Pavlovce nad Uhom

ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu všeobecného lekára pre deti a dorast s nástupom ihneď, miesto výkonu Pavlovce nad Uhom (okres Michalovce), resp. blízke okolie. V prípade záujmu prosím kontaktujte pracovníkov Oddelenia zdravotníctva.
 
02.06.2021 Krásnohorské Podhradie

zubná ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2022 plánuje ukončiť činnosť poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore zubné lekárstvo a preto hľadáme nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre zubnú ambulanciu s miestom výkonu Krásnohorské Podhradie. V prípade záujmu prosím kontaktujte pracovníkov Oddelenia zdravotníctva.
 
01.02.2021 Košice

otorynolaringologická ambulancia

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.1.2021 ukončili činnosť dvaja poskytovatelia zdravotnej starostlivosti v odbore otorynolaringológia a preto hľadáme nových poskytovateľov ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre otorynolaringologické ambulancie s miestami výkonu Košice. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
21.01.2021 Moldava nad Bodvou

ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast

       
Košický samosprávny kraj, oddelenie zdravotníctva týmto oznamuje, že s účinnosťou od 1.4.2021 hľadá nového poskytovateľa ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre ambulanciu všeobecného lekára pre deti a dorast s miestom výkonu Moldava nad Bodvou. V prípade záujmu prosím kontaktujte lekára samosprávneho kraja.
 
Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10] 

Koniec obsahu.


ZOZNAM SEKCII:

VYHLADAVANIE NA WEB SIDLE:

Hľadať


PÄTIČKA:

Copyright © 2009-2022 Košický samosprávny kraj. Všetky práva vyhradené.
Stránky generuje redakčný systém WebJET.

Koniec stránky.