Hlavní kontrolóri Košického samosprávneho kraja

   
Meno, priezvisko funkčné obdobie
Ing. Ľubomír Hudák od 28.08.2014
JUDr. Vojtech Farkaš od 03.09.2002 do 27.08.2014

 

Autor/zdroj: Ing. Ľubomír Hudák
Zverejnil: Ing. Ľubomír Hudák
Vytvorené: 30.12.2014 09:21
Upravené: 08.10.2018 07:51

Udalosti

Zobraziť všetky udalosti

Knihy na dosah Via Carpatia