Úrad Košického samosprávneho kraja, Námestie Maratónu mieru 1, 042 66 Košice www.vucke.sk

[Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabo vidiacich alebo špecializované či staršie prehliadače.] Prejsť na pôvodnú verziu...


Začiatok stránky, titulka:

V Múzeu Spiša sú vozíčkari vítaní

Pokračuj v čítaní alebo preskoč na menu. Ďalšie možnosti: Začiatok stránky; Zoznam sekcií; Vyhľadávanie; Pätičkové informácie.

Pokračovanie obsahu:

„V mene klientov nášho domova sociálnych služieb (DSS) a najmä vozíčkarov chceme veľmi pekne poďakovať za úžasný prístup personálu a pracovníkov múzea, ústretovosť a najmä za to, že múzeum je bezbariérové a klienti sa mohli všade bez problémov pohybovať na invalidných vozíkoch,“ odkázala po návšteve Kristína Kocúrová z Univerzity P. J. Šafárika a košického Detského klubu zdravotne postihnutých.

„Teší nás, keď v rámci spoznávania rôznych miest a múzeí už nachádzame bezbariérové podmienky, že sa myslí aj na ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím, pretože aj oni sú plnohodnotnými členmi spoločnosti a majú právo dostať sa všade a vidieť aj kultúrne akcie. Toto všetko je o to krajšie a príjemnejšie, keď je aj milý prístup personálu,“ dodala.

Provinčný dom – sídlo Múzea Spiša v Spišskej Novej Vsi – prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Tu sa dozviete viac o rekonštrukcii.

 

 

Koniec obsahu.


ZOZNAM SEKCII:

VYHLADAVANIE NA WEB SIDLE:

Hľadať


PÄTIČKA:

Copyright © 2009-2020 Košický samosprávny kraj. Všetky práva vyhradené.
Stránky generuje redakčný systém WebJET.

Koniec stránky.